Strażak rozbity w Szczyglicach

Strażak rozbity w Szczyglicach

W X kolejce A klasy (Grupa III) drużynę Strażaka czekało nie lada wyzwanie, ponieważ  gospodarze, LOT Balice, plasowali się w czubie tabeli z passą 3 kolejnych wygranych spotkań. Niestety nasza kadra była zbyt okrojna, żeby móc wywieźć punkty ze Szczyglic i spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 dla gospodarzy. Strażak zajmuję obecnie 5* miejsce z dorobkiem 16pkt.

Mecz zaczął się fatalnie dla drużyny gości, ponieważ już w 1 akcji, sędzia odgwizdał przypadkową rękę Adama Kucia i podyktował 11, w której zawodnik gospodarzy nie pomylił się. W 16 minucie spotkanie mieliśmy już 2-0 dla gospodarzy, którzy po składnej akcji posłali piłkę do bramki. Przy stanie 2-0 Strażak zrobił 3 szybkie akcje na 1 kontakt, dające możliwość wyrównania, a nawet objęcia prowadzenia, niestety brakowało nam wykończenia. Jeśli się nie strzela, to się traci, po strzale zza 16 metra zawodnika LOTu, piłka odbiła się od słupka i wpadła pod nogi przeciwnika, który wykończył plasowanym uderzeniem całą akcję. Jeszcze przed przerwą gospodarze wykorzystali błąd Kozłowskiego, który w ostatniej chwili cofnął ręce i nie złapał piłki, którą strzałem głową do bramki posłał zawodnik Balic. Pierwsza połowa kończyła się wynikiem 4-0 dla gospodarzy.

W drugiej odsłonie meczu, nie brakowało sytuacji bramkowych zarówno drużynie gospodarzy jak i gości. Niestety i tym razem lepsi okazali się zawodnicy LOTu, którzy w 76 minucie ustalili wynik spotkania strzelając nam piątą bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 dla gospodarzy.

Skład Strażaka:
Sławomir Kozłowski - Adam Kuć, Maciej Boroń, Łukasz Wsołek, Michał Madej - Jacek Kumerski, Michał Steczko, Wojciech Wsołek, Adam Adamczyk(Piotr Stopa) - Antoni Rosek, Damian Michałek

Kontuzjowani/nieobecni:

Krzysztof Wlazło, Tomasz Królik, Damian Kowalik, Bartłomiej Sotwin / Kamil Piwowaczyk, Michał Ugorek

W następnej, XI, kolejce Strażak będzie podejmował na własnym boisku drużynę Wisły Jeziorzany.

Serdecznie zapraszamy na Derby w niedziele o godzinie 14:30!

*Stan na sobota, 18.10.2014 16.00

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości