ZAPOWIEDŹ: STRAŻAK RĄCZNA - ISKRA KRZĘCIN

Przed nami ostatnie spotkanie Strażaka w tej rundzie. W niedziele o godzinie 14 Strażak podejmie na własnym boisku drużynę z Krzęcina. Iskra na kolejkę przed końcem rundy jesiennej zajmuje 11 miejsce, natomiast drużyna gospodarzy uplasowała się na miejscu 6.

Prezentujemy krótkie zestawienie statystyk obu drużyn:

Strażak w meczach u siebie:

Gospodarze jak dotąd rozegrali u siebie 5 spotkań, kompletując przy tym 6 pkt. Składają się na to 1 wygrana, 3 remisy oraz 1 porażka. Strażak strzelił u siebie 7 bramek, a stracił 9.

Iskra w meczach wyjazdowych:

Drużyna gości walczyła na terenie gospodarzy 5 razy i zdobyła tylko 1 pkt. Składają się na to 1 remis i 4 porażki. Bilans bramkowy Iskry to 6-17.

Spotkanie odbędzie się w niedziele o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ostatniego meczu tej rundy w wykonaniu Strażaka!