ZAPOWIEDŹ: TĘCZA PIEKARY - STRAŻAK RĄCZNA

W niedzielne południe czeka nas kolejne spotkanie drużyny Strażaka, będzie to już nasz trzeci derbowy pojedynek, miejmy nadzieję, że wygrany. Tym razem przeciwnikiem ekipy z Rącznej będzie wysoko plasowana drużyna Tęczy Piekary.

Prezentujemy krótkie zestawienie statystyk obu drużyn:

Tęcza w meczach u siebie:

Drużyna gospodarzy jak do tej pory rozegrała 6 meczy u siebie, zdobywając przy tym 14 punktów. Składają się na to 4 wygrane oraz 2 remisy. Zawodnicy z Piekar strzelili swoim przeciwnikom 16 bramek, tracąc przy tym tylko 5.

Strażak w meczach wyjazdowych:

Dla Strażaka to spotkanie będzie już 7 i ostatnim w tej rundzie wyjazdem. Po 6 rozegranych meczach wyjazdowych uzbieraliśmy 11 punktów, na które składają się 3 wygrane, 2 remisy i 1 porażka. 'Wbiliśmy' gospodarzom 17 bramek, tracąc 15.

Spotkanie odbędzie się w niedziele 02.11.2014 o godzinie 14:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia ostatniego już w tej rundzie pojedynku derbowego Strażaka!