ZAPOWIEDZ : LOT BALICE - STRAŻAK RĄCZNA

W sobotnie południe na stadionie w Szczyglicach Strażak stoczy bój o kolejne ligowe punkty. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Lotu , który obecnie zajmuje trzecią pozycje w tabeli z  dwudziestoma zdobytymi pkt.

Prezentujemy krótkie zestawienie statystyk przed spotkaniem:

LOT W MECZACH U SIEBIE :

Drużyna Lotu rozegrała do tej pory cztery spotkania , w których dwukrotnie pokonywała swoich rywali, jeden raz gospodarze schodzili pokonani oraz zanotowali jeden remis , co dało im łącznie siedem pkt. W meczach u siebie zawodnicy z Balic wbili swoim rywalom siedem bramek , sami tracąc sześć.

STRAŻAK W MECZACH WYJAZDOWYCH :

Strażak rozegrał pięć wyjazdowych spotkań, trzy z nich wygrywając natomiast dwie potyczki zakończyły się remisami co dało łączną sumę jedenaście pkt. Na wyjazdach Strażak imponuje formą strzelecką zdobywając aż siedemnaście bramek, tracąc  przy tym dziesięć.

Serie:

LOT - 3 kolejne zwycięstwa z rzędu